Arbyd Matně bílá dubová kancelářská skříň Thor 100 x 33 cm

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,... více informací »
Arbyd Matně bílá dubová kancelářská skříň Thor 100
Značka: Arbyd
9 396 Kč
Koupit hned »
Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,...

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně bílá barva a dubový dekor dodávají skříňce osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled skříně. Skříň disponuje 4 uzavíratelnými prostornými policemi, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Další parametry: Výška 115 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 33 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka Matně bílý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Lakovaný kov. Barva Bílá. Barva Přírodní.

Tento exkluzivní výrobek Arbyd Matně bílá dubová kancelářská skříň Thor 100 x 33 cm od přední značky Arbyd je k dostání aktuálně na webu skutečně výhodně! Výhodně teď u nás za 9 396 Kč.