Hoorns Černý mramorový toaletní stolek Mell 90 x 30 cm

Toaletní stolek Mell vás zaujme svým minimalistickým designem s nádechem luxusu. Černá mramorová deska a černě lakovaná kovová... více informací »
Hoorns Černý mramorový toaletní stolek
Značka: Hoorns
8 438 Kč
Koupit hned »
Toaletní stolek Mell vás zaujme svým minimalistickým designem s nádechem luxusu. Černá mramorová deska a černě lakovaná kovová...

Toaletní stolek Mell vás zaujme svým minimalistickým designem s nádechem luxusu. Černá mramorová deska a černě lakovaná kovová podnož vytváří atraktivní kontrast, který do vašeho domova vnese jednoduchost a styl. Díky unikátním kresbám mramoru je každý stolek originál. Stolek se skvěle hodí do moderních  i klasických interiérů a vnese do ně jedinečný prvek.

Pozn.: Vlivem přírodního materiálu můžou nastat různé barevné odchylky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 85 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 30 cm. Tloušťka desky 2 cm. Deska Černý mramor. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Mramor. . .

Hodně žádaný produkt Hoorns Černý mramorový toaletní stolek Mell 90 x 30 cm od značky s dlouholetou historií Hoorns pohodlně pořídíte právě za výhodnou cenu. Výhodně za cenu 8 438 Kč.