House Doctor Bílé skleněné závěsné světlo Ball 30 cm

Nádherné a originální světlo Ball bude vaším oblíbeným designovým kouskem. Skvěle zapadne a osvítí chodbu, kuchyň nebo šatnu... více informací »
House Doctor Bílé skleněné závěsné světlo Ball
Značka: House Doctor
4 757 Kč
Koupit hned »
Nádherné a originální světlo Ball bude vaším oblíbeným designovým kouskem. Skvěle zapadne a osvítí chodbu, kuchyň nebo šatnu...

Nádherné a originální světlo Ball bude vaším oblíbeným designovým kouskem. Skvěle zapadne a osvítí chodbu, kuchyň nebo šatnu či obývací pokoj. Stínidlo závěsné lampy Ball je vyrobené z matně bílého skla a je připnuté k atraktivnímu zavěšení, které je ze zlatě lakovaného kovu. Žárovka není součástí balení.

Pozn.: Přívodní kabel není schován pod krytkou, ale je veden bokem. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Celková výška 35 cm. Průměr stínidla 30 cm. Stínidlo Bílé sklo. Zavěšení Zlatě lakovaný kov. Světelný zdroj 1x E27 max. 25W. Barva Bílá. Materiál Sklo. . . .

Tento velmi oblíbený produkt House Doctor Bílé skleněné závěsné světlo Ball 30 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí House Doctor snadno můžete najít právě dnes se slevou. Aktuálně v akci od 4 757 Kč.