Hoorns Černá dřevěná vitrína Ariel 214 cm

Také rádi vzpomínáte na prázdniny strávené u babičky na venkově? S rustikální vitrínou Ariel v černé barvě se vrátíte v... více informací »
Hoorns Černá dřevěná vitrína Ariel
Značka: Hoorns
33 977 Kč
Koupit hned »
Také rádi vzpomínáte na prázdniny strávené u babičky na venkově? S rustikální vitrínou Ariel v černé barvě se vrátíte v...

Také rádi vzpomínáte na prázdniny strávené u babičky na venkově? S rustikální vitrínou Ariel v černé barvě se vrátíte v čase! Překrásná vitrína, inspirovaná retro stylem, se stane designovým skvostem převážně interiérů v klasickém stylu, kterým dodá svěží nádech a styl. Vitrína disponuje čtyřmi zásuvkami a čtyřmi policemi schovanými za posuvnými dveřmi, díky čemuž nabízí dostatek úložného prostoru.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 214 cm. Šířka 166 cm. Hloubka 48 cm. Hloubka polic 28 cm. Korpus Masivní borovicové dřevo. Zadní stěna MDF. Dvířka Tvrzené bezpečnostní sklo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. .

Nejprodávanější produkt Hoorns Černá dřevěná vitrína Ariel 214 cm od výrobce se skvělou pověstí Hoorns pohodlně získáte na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Právě teď jen za 33 977 Kč.