Nordic Living Dubový jídelní stůl Tolon 200×95 cm

Jídelní stůl Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu... více informací »
Nordic Living Dubový jídelní
Značka: Nordic Living
20 260 Kč
Koupit hned »
Jídelní stůl Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu...

Jídelní stůl Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu jedinečný styl. Křížená černě lakovaná kovová podnož dotváří celkový design stolu a dodává mu osobitost a styl. Dále mezi jeho vlastnosti patří skvělá stabilita. Hodí se spíše do klasických a rustikálně laděných interiérů. Skvěle zapadne do jídelny v pohodlí domova, ale také do komerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 200 cm. Hloubka 95 cm. Výška 76 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Levný kousek Nordic Living Dubový jídelní stůl Tolon 200x95 cm od populární značky Nordic Living máte možnost nakoupit u nás za outletovou cenu! Teď za akční cenu 20 260 Kč.