Akátová zahradní houpací lavice Bizzotto Nonemi 185 cm

Zahradní houpací lavici Bizzotto Nonemi si rychle oblíbíte pro její styl a pohodlí. U Nonemi oceníte i odolný materiál exotického... více informací »
Akátová zahradní houpací lavice Bizzotto Nonemi
Značka: Bizzotto
18 717 Kč
Koupit hned »
Zahradní houpací lavici Bizzotto Nonemi si rychle oblíbíte pro její styl a pohodlí. U Nonemi oceníte i odolný materiál exotického...

Zahradní houpací lavici Bizzotto Nonemi si rychle oblíbíte pro její styl a pohodlí. U Nonemi oceníte i odolný materiál exotického akátového dřeva, který byl použit pro konstrukci i samotnou lavici. Šikovná stříška s látkovým povlakem vás bude chránit před nepříjemným přímým slunečním světlem, a tak vám nebude nic bránit v relaxování. Dalším bonusem, který Nonemi nabízí, je menší police z obou stran konstrukce, na kterou si můžete odložit své občerstvení, nebo jiné drobnosti. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 188 cm. Šířka 185 cm. Hloubka 112 cm. Šířka sedu 119 cm. Hloubka sedu 95 cm. Výška sedu 46 cm. Výška područek 68 cm. Sedák Akátové dřevo. Podnož Akátové dřevo. Povlak Látka.

Diskontní produkt Akátová zahradní houpací lavice Bizzotto Nonemi 185 cm od známé kvalitní značky Bizzotto je k sehnání tady za zcela nejnižší cenu! Teď za akční cenu 18 717 Kč.