Porto Deco Přírodní ořechový jídelní stůl Huner 180×100 cm s mramorovým středem

Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je... více informací »
Porto Deco Přírodní ořechový jídelní stůl Huner
Značka: Porto Deco
24 071 Kč
Koupit hned »
Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je...

Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je vyrobená z ořechové dýhy a šikmé uspořádání jednotlivých částí podnože působí zajímavým dojmem. Deska stolu z ořechové dýhy je oválná a uprostřed stolu vede 25 cm široký, dekorativní pruh z černého mramoru. Stůl perfektně zapadne do moderních jídelen s přírodními prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 100 cm. Deska Ořechová dýha. Podnož Ořechová dýha. Uprostřed desky Černý mramor. Barva Hnědá. Materiál Dýha. . .

Oblíbený kus Porto Deco Přírodní ořechový jídelní stůl Huner 180x100 cm s mramorovým středem od oblíbené značky se zárukou kvality Porto Deco jednoduše můžete sehnat tady teď právě ve výhodné akci! Aktuálně stojí u nás 24 071 Kč.