Tmavě hnědý akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Glasglo 180 x 90 cm

Zahradní jídelní stůl Bizzotto Glasglo je jasným příkladem že v jednoduchosti je krása. Podnož i deska stolu jsou z masivního... více informací »
Tmavě hnědý akátový zahradní jídelní stůl
Značka: Bizzotto
16 217 Kč
Koupit hned »
Zahradní jídelní stůl Bizzotto Glasglo je jasným příkladem že v jednoduchosti je krása. Podnož i deska stolu jsou z masivního...

Zahradní jídelní stůl Bizzotto Glasglo je jasným příkladem že v jednoduchosti je krása. Podnož i deska stolu jsou z masivního akátového dřeva s olejovou úpravou a ve tmavě hnědém odstínu. Díky svému materiálovému a stylovému provedení se Glasglo skvěle hodí do každé zahrady, altánu a celkově venkovního prostředí.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Deska Akáciové dřevo. Podnož Akáciové dřevo. Počet osob 8. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . .

Hodně prodávaný kousek Tmavě hnědý akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Glasglo 180 x 90 cm originál od značky Bizzotto máte možnost získat aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Teď za akční cenu 16 217 Kč.