Šedá pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Crochela 168 cm

Pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Crochela nabízí místo pro chvilku odpočinku, nebo pro pohodlné posezení... více informací »
Šedá pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Crochela
Značka: Bizzotto
53 595 Kč
Koupit hned »
Pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Crochela nabízí místo pro chvilku odpočinku, nebo pro pohodlné posezení...

Pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Crochela nabízí místo pro chvilku odpočinku, nebo pro pohodlné posezení s přáteli na vaší terase, altánu, nebo balkónu. Sedák pohovky má konstrukci z kovu a je hustě vypleten, což dodává sedáku na stabilitě a zároveň vytváří příjemné místo na sezení. Podnož je z teakového dřeva. Příjemným bonusem je měkký podsedák a dva polštáře s povlakem, který je nejen možné sundat, ale navíc je i odolný proti slunečnímu záření.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 168 cm. Hloubka 78 cm. Výška sedáku 39 cm. Výška opěradla 65 cm. Konstrukce sedáku Kov. Výplet Pletené vlákno. Čalounění sedáku Látka. Čalounění polštáře Látka. Podnož Teakové dřevo.

Tento kvalitní a levný produkt Šedá pletená zahradní dvoumístná pohovka Bizzotto Crochela 168 cm od odblíbeného výrobce Bizzotto snadno naleznete tady a teď za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 53 595 Kč.