ElisionDesign

Béžová sametová lenoška MICADONI AGATE 165 cm, levá se zlatou podnoží

Zcela unikátní výrobek Béžová sametová lenoška MICADONI AGATE 165 cm, levá se zlatou podnoží od dodavatele s dlouholetou historií Micadoni jednoduše najdete zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 21 086 Kč.
EAN: 5903614050070
Béžová sametová lenoška MICADONI AGATE 165 cm
Koupit hned »
Značka: Micadoni
21 086

Lenoška MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Lenoška připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v béžovém odstínu a menší polštář na boční straně pohovky. Zlatě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění lenošky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Lenošku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 165 cm. Výška 97 cm. Hloubka 98,5 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 130 cm. Hloubka sedu 92 cm. Výška opěrky 52 cm. Výška područek 77 cm. Výška podnože 20 cm. Rozměry polštáře 35 x 55 cm.