Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos, 80 x 150 cm

Diskontní kus Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos, 80 x 150 cm od skvělé značky Flair Rugs lze zakoupit teď za výhodné peníze. Aktuálně za 1 390 Kč. EAN: AF405883920
Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos
Značka: Flair Rugs
1 390 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Jsou vám blízké elegantní geometrické vzory? To vás koberce z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.