Červená sametová dvoumístná pohovka MICADONI AGATE 143 cm

Dvoumístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná... více informací »
Červená sametová dvoumístná pohovka MICADONI AGATE 143
Značka: Micadoni
22 538 Kč
Koupit hned »
Dvoumístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná...

Dvoumístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v červeném odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 143 cm. Výška 97 cm. Hloubka 100 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 130 cm. Hloubka sedu 57 cm. Výška područek 77 cm. Výška podnože 20 cm. Max. nosnost 200 kg. Rozměr polštáře 35 x 55 cm.

Nový produkt Červená sametová dvoumístná pohovka MICADONI AGATE 143 cm od předního výrobce Micadoni můžete pořídit v naší internetové nabídce za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 22 538 Kč.