Zahradní jídelní stůl Bizzotto Helsinki 130 x 130 cm

Zahradní jídelní stůl Bizzotto Helsinki zaujme na první pohled výraznou designovou podnoží. Černě lakovaná kovová podnož se... více informací »
Zahradní jídelní stůl Bizzotto
Značka: Bizzotto
17 162 Kč
Koupit hned »
Zahradní jídelní stůl Bizzotto Helsinki zaujme na první pohled výraznou designovou podnoží. Černě lakovaná kovová podnož se...

Zahradní jídelní stůl Bizzotto Helsinki zaujme na první pohled výraznou designovou podnoží. Černě lakovaná kovová podnož se sbíhá do výrazného x ve spodní části a tvoří kontrastní prvek oproti desce stolu z lakovaného akátového dřeva. U stolu můžete najednou pohostit až 6 osob a bude se hodit jak do venkovních prostor, tak i do interiéru. Moderní styl stolu vynikne v kombinaci s dalšími kovovými prvky ostatního nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 130 cm. Hloubka 130 cm. Deska Akátové dřevo. Podnož Pozinkovaná ocel. Počet osob 6. Certifikace FSC. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. .

Výjimečný a žádaný kus Zahradní jídelní stůl Bizzotto Helsinki 130 x 130 cm s pečetí kvality od značky Bizzotto je k dispozici zrovna dneska trvale výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 17 162 Kč.