Nordic Living Dubový konferenční stolek Tolon 120×70 cm

Konferenční stolek Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu... více informací »
Nordic Living Dubový konferenční
Značka: Nordic Living
11 829 Kč
Koupit hned »
Konferenční stolek Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu...

Konferenční stolek Nordic Living Tolon je charakteristický svým rustikálním designem z dubového dřeva, které dodává stolu jedinečný styl. Křížená černě lakovaná kovová podnož dotváří celkový design stolu a dodává mu osobitost a styl. Dále mezi jeho vlastnosti patří skvělá stabilita. Hodí se spíše do klasických a rustikálně laděných interiérů. Skvěle zapadne do jídelny v pohodlí domova, ale také do komerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 120 cm. Hloubka 70 cm. Výška 50 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Oblíbený výrobek Nordic Living Dubový konferenční stolek Tolon 120x70 cm s pečetí kvality od značky Nordic Living máte možnost dostat právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 11 829 Kč.