Kave Home Černý skleněný rozkládací jídelní stůl LaForma Vashti 120 – 160 cm

Designový jídelní stůl LaForma Vashti si zamilujete na první pohled. Stůl Vashti vás uchvátí díky vrchní skleněné desce a v... více informací »
Kave Home Černý skleněný rozkládací jídelní
Značka: LaForma
25 880 Kč
Koupit hned »
Designový jídelní stůl LaForma Vashti si zamilujete na první pohled. Stůl Vashti vás uchvátí díky vrchní skleněné desce a v...

Designový jídelní stůl LaForma Vashti si zamilujete na první pohled. Stůl Vashti vás uchvátí díky vrchní skleněné desce a v kombinaci s černě lakovanou kovovou podnoží bude perfektně ladit do moderního interiéru. Příjemnou vlastností je možnost rozložit stůl až do délky 160 cm a pohodlně tak pohostit i více hostů. Designově zakroucená podnož dodá stolu na originalitě a osobitosti. Stůl se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 120-160 cm. Hloubka 120 cm. Vrchní deska Černé tvrzené sklo. Deska Lakované MDF. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Sklo. . .

Velmi oblíbený výrobek Kave Home Černý skleněný rozkládací jídelní stůl LaForma Vashti 120 - 160 cm od značky s dlouholetou historií Kave Home snadno naleznete právě nyní extra výhodně! Akční cena 25 880 Kč.