Nordic Living Dubový konferenční stolek Lugas 110×60 cm

Velmi elegantní a minimalistický design, stabilita i dostatek prostoru. Touto charakteristikou se může pochlubit kvalitní... více informací »
Nordic Living Dubový konferenční stolek
Značka: Nordic Living
7 991 Kč
Koupit hned »
Velmi elegantní a minimalistický design, stabilita i dostatek prostoru. Touto charakteristikou se může pochlubit kvalitní...

Velmi elegantní a minimalistický design, stabilita i dostatek prostoru. Touto charakteristikou se může pochlubit kvalitní konferenční stolek Lugas od značky Nordic Living. Přírodní dubová deska je dostatečně prostorná a v kombinaci s černě lakovanou minimalistickou podnoží vypadá skvěle. Perfektně se bude hodit do přírodně či rustikálně laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 110 cm. Hloubka 60 cm. Výška 45 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .

Unikátní a žádaný kousek Nordic Living Dubový konferenční stolek Lugas 110x60 cm od dodavatele zboží Nordic Living je k dispozici momentálně v naši nabídce výhodně. Cena již od 7 991 Kč.