ElisionDesign

Hoorns Bílý dřevěný regál Vista 94 x 107 cm

Exkluzivní výrobek Hoorns Bílý dřevěný regál Vista 94 x 107 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Hoorns snadno najdete nyní ve slevě! V akci od 10 092 Kč.
EAN: 8714713020027
Hoorns Bílý dřevěný regál Vista 94
Koupit hned »
Značka: Hoorns
10 092

Představujeme vám designový regál Vista od značky Hoorns. Jedná se o perfektní doplněk interiéru, který nabídne praktičnost a zároveň atraktivní asymetrický design. Hlavním lákadlem je 11 přihrádek v různých velikostech, které jsou orientované horizontálně i vertikálně. Díky asymetrickému designu můžete zapojit svoji fantazii při vkládání dekorací a doplňků a regál tak bude vypadat skvěle ve většině skandinávských i minimalistických interiérů. Ideální do dětského pokoje. Je vyroben z borového dřeva, které se pyšní certifikací FSC, takže jeho výroba nezatížila životní prostředí. Díky té si můžete být jisti, že výroba produktu nezatížila životní prostředí, protože použité dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.

Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky a mírné praskliny.

Další parametry: Výška 94 cm. Šířka 107 cm. Hloubka 20 cm. Vyžaduje montáž Ano. Certifikace FSC Ano. Výška police 22/29/45 cm. Šířka police 17/35 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv.