Černý kovový zahradní jídelní stůl Bizzotto Roshan 202 x 100 cm

Zahradní jídelní stůl Bizzotto Roshan je charakteristický pro svůj příjemný a decentní styl. Na designu stolu vás zaujmou... více informací »
Černý kovový zahradní jídelní stůl Bizzotto Roshan 202
Značka: Bizzotto
25 381 Kč
Koupit hned »
Zahradní jídelní stůl Bizzotto Roshan je charakteristický pro svůj příjemný a decentní styl. Na designu stolu vás zaujmou...

Zahradní jídelní stůl Bizzotto Roshan je charakteristický pro svůj příjemný a decentní styl. Na designu stolu vás zaujmou zvýrazněné a zaoblené rohy a žebrování desky. Celý stůl je z černě lakovaného hliníku, což zaručuje nejen dostatečnou pevnost a odolnost, ale i snadnou a rychlou údržbu. Bizzotto Roshan je univerzálním stolem, který je nejen vhodný na zahradu a terasu, ale i do interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 202 cm. Hloubka 100 cm. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Počet osob 8. Barva Černá. Materiál Hliník. . .

Tento oblíbený produkt Černý kovový zahradní jídelní stůl Bizzotto Roshan 202 x 100 cm od spolehlivé značky Bizzotto můžete sehnat na našich stránkách teď právě v bezva akci! Cenově vychází na 25 381 Kč.