ElisionDesign

Šedo bílá tapeta na zeď Kave Home Marbela 10 x 0,5 m

Oblíbený a akční produkt Šedo bílá tapeta na zeď Kave Home Marbela 10 x 0,5 m od dodavatele kvalitních produktů Kave Home jednoduše můžete sehnat aktuálně za super cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 514 Kč.
EAN: 8433840597782
Šedo bílá tapeta na zeď Kave Home
Koupit hned »
Značka: Kave Home
1 514

Tapeta Marbela představuje skvělý způsob, jak dát interiéru nový kabát. Mramorový efekt šedo bílé barvy s sebou navíc přinese nádech luxusu a elegance. Tapetování je daleko snadnější než malba a velkou výhodou je omyvatelnost této tapety – ta se navíc pyšní FSC certifikátem, protože použitý materiál pochází z trvale udržitelných lesů. Marbela se bude skvěle vyjímat v minimalistických i scandi interiérech, které díky ní získají šmrnc.

Pozn.: Lepidlo na tapety není součástí balení. Lepidlo nanášejte malířským válečkem přímo na suchou savou stěnu. Zkontrolujte, zda všechna balení tapet, které kupujete, mají stejné číslo barvy a zda je stěna savá a má neutrální barvu.

Další parametry: Délka 1000 cm. Šířka 53 cm. Tapeta Papír, netkaná textilie. Povrchová úprava Lakovaná, na vodní bázi. Gramáž 150 g/m2. Certifikace FSC. Barva Bílá. Barva Šedá. Materiál Látka. Materiál Papír.